خرید ویپ  ,لمینت متحرک دندان  ,خرید گوی موزیکال  ,خرید آبنما  ,نازل کرتین  ,نازل پرده آب  ,خرید مانتو  ,خريد فرش ماشينى  ,Covid 19 Clinic testing and vaccination  ,طراحی وب سایت  ,آموزشگاه خیاطی  ,آبنما خانگی  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,
بهترين نقاط صورت براي تزريق ژل كدام اند؟ ميلاد بلاگ .

ميلاد بلاگ

بهترين نقاط صورت براي تزريق ژل كدام اند؟

ژل يك پر كننده طبيعي مي باشد كه به جوانسازي پوست و چهره كمك مي كند.

با تزريق ژل مي توان:

1. خط لبخند را كمي عمق تر كرد.

2. گودي زير چشم را پر نمود.

3. نواحي فرو رفته همچون جاي جوش را اصلاح كرد.

4. ناحيه هايي همچون لب و گونه را حجيم نمود و غيره.

ماندگاري تزريق ژل

نتيجه تزريق ژل لب نيز همانند تزريق بوتاكس دائمي نمي باشد و به عوامل مختلفي مانند جنس ژل و غيره بستگي دارد.

تزريق ژل از لحاظ ميزان ماندگاري به سه دسته ژل موقت ، ژل نيمه ماندگار و ژل ماندگار تقسيم مي شوند.

در صورت استفاده از ژل هاي ماندگار معمولا بيماران  نتايج آن را حدود 2 الي 10 سال مشاهده خواهند كرد اما استفاده از اين نوع ژل ها توصيه نمي شود.

نتايج ژل هاي نيمه ماندگار ، بين 6 الي 18 ماه باقي مي ماند و معمولا از اين نوع  ژل در ناحيه خط خنده استفاده مي كنند.

ماندگاري نتايج تزريق ژل هاي موقت ، حدودا يك سال مي باشد ، ميزان سازگاري اين ژل ها نسبت به ديگر انواع ژل ها با بدن بيشتر مي باشد.

مزاياي تزريق ژل

مزايايي كه در ادامه به آن ها اشاره مي شود شامل تمامي انواع تزريق ژل از جمله تزريق ژل لب و تزريق ژل خط خنده مي باشد.

1. مشاهده نتيجه بلافاصله پس از تزريق

2. غيرتهاجمي بودن اين روش

3. رضايت مندي افرادي كه تزريق ژل انجام داه اند.

4. عدم نياز به بيهوشي

5. نداشتن دوره نقاهت

6. كوتاه بودن مدت زمان انجام تزريق ژل

نحوه ي تزريق ژل

پزشك معالج بايد اولا” شناخت دقيق و كافي‌ از ساختمان پوست و اجزاي صورت داشته باشد. ثانيا” به تكنيك اين روش كه شامل محل مناسب، مقدار تزريق و قرار دادن اين مواد در لايه هاي‌ مناسب پوستي است كاملا” آشنا باشد.

مقدار ژل تزريق شده و سطحي يا عمقي تزريق شدن آن، بستگي به نوع ماده استفاده شده و نتايج مورد دلخواه از طرفي و عمق و محل چين موردنظر از طرف ديگر دارد.

تركيبات هيالورونيك اسيد به علت جذب آب زياد در اطراف خود و افزايش حجم حاصل از اين امر نياز به حجم كمتري از ژل ،براي تصحيح چين‌ها و فرورفتگي‌ ها دارد.

بدين منظور پس از بي‌حس كردن موضع و اطمينان دادن به بيمار محل تزريق با محلول ضد ميكروبي يا الكل تميز مي شود

سپس به وسيله سرنگ مخصوص و سوزن‌هايي ظريف با زاويه‌اي‌ درست ميزان دقيقي‌ از دارو در يكي‌ از لايه‌هاي پوستي و يا زيرپوستي به نواحي مختلف در سر و صورت شامل دور چشم ها،گونه ها، چين هاي دور دهان در خلال لبه فك ،در لب ها و به پيشاني تزريق مي شود.

در شكل زير نواحي تزريق در لب نشان داده شده است

تزريق ژل چانه

تزريق ژل چانه يك تكنيك زيبايي رايج براي رفع نواقص چانه و افزايش زيبايي آن محسوب مي‌شود و نتايج حاصل از آن از بازده و ماندگاري بسيار بالاتري نسبت به ساير فرايندهاي زيبايي برخوردار هستند. در اين تكنيك، متخصص زيبايي از ژل‌ها و فيلرهاي مختلف براي افزايش حجم و يا تغيير زاويه چانه استفاده مي‌كند و زيبايي و جذّابيت چانه را از اين طريق افزايش مي‌دهد. بازده بالاي اين روش نسبت به جراحي چانه و ماندگاري مناسب نتايج حاصل از آن موجب شده‌اند تا امروزه زيباجويان بسياري در سراسر جهان براي انجام اين روش درماني اقدام نمايند و از آن به منظور رفع مشكلات مادرزادي چانه و يا افزايش زيبايي اين عضو استفاده كنند.

تزريق ژل چانه چگونه انجام مي‌شود؟

تزريق ژل چانه يك فرايند سرپايي محسوب مي‌شود و با استفاده از بي حسّي موضعي انجام مي‌گيرد و به دليل عدم استفاده از بي‌هوشي عمومي براي انجام آن، نسبت به روش‌هاي مختلفي همچون جراحي چانه روش بهتري محسوب مي‌شود. در اين روش، پزشك متخصص بر اساس شرايط بيمار از ژل‌ها و فيلرهاي مختلف براي تزريق در خطوط امتدادي چانه و يا قسمت‌هاي اطراف آن استفاده مي‌كند و موجب افزايش حجم و تغيير زاويه چانه نسبت به حالت اوّليه خود مي‌شود. پياده سازي اين فرايند زيبايي آسان است و عوارض جانبي ناشي از آن بسيار ناچيز مي‌باشند و اين ويژگي‌ها موجب برتري تزريق ژل چانه نسبت به ساير فرايندهاي زيبايي شده‌اند.

براي اينكه فرايند تزريق ژل به درستي و با كيفيت بالايي انجام شود، نياز است تا مراحل مختلفي طي شوند. اين مراحل عبارتند از:

1.    بي حس كردن محل موضع

اولين و اصلي‌ترين فرآيند در تزريق ژل خط خنده بي حس كردن محل تزريق شما توسط پزشك است. اين كار با كمك كرم مخصوص انجام خواهد شد. البته قبل از تزريق حتما بايد محل مورد نظر ضد عفوني شود.

2.    تزريق‌هاي كوچك

براي اينكه تزريق‌هاي كوچك انجام شوند، به سرنگ‌هاي مخصوص نياز است. اين تزريق‌ها بايد در دو طرف صورت اعمال شوند كه در امتداد خطوط لبخند هستند.

برخي از ژل‌هاي تزريق خود حاوي ماده بي‌حس‌كننده هستند. در اين صورت نيازي به انجام مرحله اول نيست ولي با اين وجود فرآيند ضدعفوني كردن نبايد از قلم بيفتد.


برچسب: ،
بازدید:

نوشته شده: ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۹:۱۰:۴۸ توسط:ميلاد موضوع:
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
موضوعات
    موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
آمار
امروز : 4
دیروز : 3
افراد آنلاین : 1
همه : 262
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
لینک های روزانه
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
چت باکس
صفحات
[ ]